-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації)
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-014005-a
Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
Завершена
7 584 715.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 923.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 923.58 UAH
Номер:
e7a8945829a44c3c9b3d557722470492
Внутрішній номер закупівлі:
19331948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-18-014005-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25899361
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ПОПОВИЧА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омарова Євгенія Анатоліївна 380552367762 omarova.ya@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 584 715.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2023 16:25 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2023 16:25 - 02.11.2023 00:00
Аукціон:
02.11.2023 13:14 - 02.11.2023 13:49
Період кваліфікації:
02.11.2023 13:49 - 10.11.2023 14:08
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 584 715.30 Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)