-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2023-10-17-015353-a
Торги не відбулися
2 630 125.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 301.25 UAH
мін. крок: 1% або 26 301.25 UAH
Період уточнення:
17.10.2023 20:31 - 22.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим