-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Оголошено тендер
2 690 769.60
UAH
Номер:
c2f3cc6d55b94ddfbe5d20744b7406e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-17-005776-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 690 769.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
17.10.2023 19:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 690 769.60 UAH