• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)

Торги не відбулися

2 630 125.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 301.25 UAH
Номер: d72907fec40144eab9f11ce602d35890
Внутрішній номер закупівлі: 19317457
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-17-015353-a   
Замовник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Щербіна +380506318731 sherbina31@ukr.net https://malinivska-sr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 630 125.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.10.2023 20:31 - 22.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 17.10.2023 20:31 - 25.10.2023 00:00
Період кваліфікації: 25.10.2023 00:00 - 02.11.2023 08:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 630 125.20 «Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)