-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) «30213300-8 Настільні комп’ютери (Персональні комп’ютери) (Персональний комп’ютер у складі: системний блок; монітор; клавіатура; миша)».
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-007700-a
Завершена
309 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 090.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 090.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2023 13:05 - 18.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим