-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) «30213300-8 Настільні комп’ютери (Персональні комп’ютери) (Персональний комп’ютер у складі: системний блок; монітор; клавіатура; миша)».
Оголошено тендер
309 000.00
UAH
Номер:
d4f3e79a0d19437f8c024d01b70fa171
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-13-002177-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №11" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20290129
-
Адреса:
51934, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Миру, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №11" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20290129
-
Адреса:
51934, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Миру, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
309 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) «30213300-8 Настільні комп’ютери (Персональні комп’ютери) (Персональний комп’ютер у складі: системний блок; монітор; клавіатура; миша)».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.10.2023 11:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 (CPV) код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) «30213300-8 Настільні комп’ютери (Персональні комп’ютери) (Персональний комп’ютер у складі: системний блок; монітор; клавіатура; миша)»
Кількість
15 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума309 000.00 UAH