-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) «30213300-8 Настільні комп’ютери (Персональні комп’ютери) (Персональний комп’ютер у складі: системний блок; монітор; клавіатура; миша)».
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-007700-a
Завершена
309 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 090.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 090.00 UAH
Номер:
1675d6f29ce340b797d93d92956f4664
Внутрішній номер закупівлі:
19278608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-007700-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №11" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20290129
-
Адреса:
51934, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Миру, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Олексіївна Карпенко +380679522180 gimnaziya_11new@ukr.net http://gymnasia11.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
309 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 13:05 - 18.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 13:05 - 21.10.2023 00:00
Аукціон:
23.10.2023 14:12 - 23.10.2023 14:41
Період кваліфікації:
23.10.2023 14:41 - 26.10.2023 13:27
Період завантаження договору:
01.11.2023 00:00 - 11.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴309 000.00 ДК 021:2015 (CPV) код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) «30213300-8 Настільні комп’ютери (Персональні комп’ютери) (Персональний комп’ютер у складі: системний блок; монітор; клавіатура; миша)».