-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лампи світлодіодні
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-014713-a
матеріально-технічне забезпечення установ та організацій структури НАН України за попередніми заявками на 2023 р.
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2023 17:16 - 17.10.2023 00:00
Відповідь надана
Сума закупівлі
Номер:
dd35b066cab74038b139e9d2e85dde58
Дата опублікування:
13.10.2023 12:05
Опис:
Доброго дня, Ви не підкажете, чи не є помилкою, що закупівля оголошеня без ПДВ?
Відповідь:
Дякуємо за зауваження. В п. 1 Розділу 5 Тендерної документації зазначено, що "Найбільш економічно вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (у тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ або без ПДВ — у разі, якщо учасник не є платником ПДВ, а також без ПДВ - якщо предмет закупівлі не оподатковується." При заповненні електронної ТД було допущено технічну помилку, а саме не зазначено ознаку ПДВ у складі очікуваної вартості предмету закупівлі. Необхідні зміни внесені та електронна ТД приведена у відповідність до затвердженої протоколом ТД. Дякуємо за увагу.
Дата відповіді:
13.10.2023 18:53