-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лампи світлодіодні
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-014713-a
матеріально-технічне забезпечення установ та організацій структури НАН України за попередніми заявками на 2023 р.
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
f79921c5100945029593541187256fa0
Внутрішній номер закупівлі:
19269551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-12-014713-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159226
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вернадського, будинок 34 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Ожерєдов +380952722139 scmggid.nasu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.10.2023 17:16 - 17.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2023 17:16 - 20.10.2023 00:00
Аукціон:
20.10.2023 11:14 - 20.10.2023 11:49
Період кваліфікації:
20.10.2023 11:49 - 24.10.2023 10:04
Період завантаження договору:
30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Лампи світлодіодні