-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лампи світлодіодні
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
f8b1c4ca0b80401887640658af3ff8cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-12-005019-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159226
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вернадського, будинок 34 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159226
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вернадського, будинок 34 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лампи світлодіодні
Примітки:
матеріально-технічне забезпечення установ та організацій структури НАН України за попередніми заявками на 2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
Дата опублікування:
12.10.2023 17:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH