-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий)
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-012353-a
Торги відмінено
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2023 15:53 - 20.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим