• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий)

Торги відмінено

90 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер: 46b1456c98b441bab433fd76a56f5e72
Внутрішній номер закупівлі: 19267216
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-12-012353-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Контактна особа: Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.10.2023 15:53 - 20.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2023 15:53 - 23.10.2023 00:00
Аукціон: 23.10.2023 13:07 - 23.10.2023 13:30
Період кваліфікації: з 23.10.2023 13:30

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: e5bcdc5b29ed4bc4b0d4f7a9df130ccb
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Уповноважена особа вирішила скасувати закупівлю «30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий)», що проводилася шляхом відкритих торгів з особливостями. Згідно з 47 Загальними положеннями пункт 2 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, а саме через скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг, а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Виникла потреба внести змінидо тендерної документації, а саме до Додатку 5 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, У ТОМУ ЧИСЛІ ВІДПОВІДНА ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ»
Період оскарження: 25.10.2023 09:43 - 04.11.2023 23:00
Дата опублікування: 25.10.2023 09:43
Дата виконання: 05.11.2023 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴90 000.00 Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий)