• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий)

Оголошено тендер

90 000.00 UAH
Номер: ba6d8c80196c4904944ab888b2b7ab56
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-12-006582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий)
Примітки: Місце знаходження: Замовника: 01032, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 56, Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, Зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 12.10.2023 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума90 000.00 UAH