-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) покрівлі над учбовими приміщеннями будівлі Комунального закладу "Безруківський ліцей за адресою: Харківська обл. с.Безруки, вул. Дружби, 2-А
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-011963-a
Завершена
3 370 119.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 701.19 UAH
мін. крок: 1% або 33 701.19 UAH
Період уточнення:
10.10.2023 15:59 - 15.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим