-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) покрівлі над учбовими приміщеннями будівлі Комунального закладу "Безруківський ліцей за адресою: Харківська обл. с.Безруки, вул. Дружби, 2-А
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-011963-a
Завершена
3 370 119.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 701.19 UAH
мін. крок: 1% або 33 701.19 UAH
Номер:
fce63601518b469c8916405cf36dcee2
Внутрішній номер закупівлі:
19235628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-10-011963-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Летуча Вікторія Олександрівна 380576330147 osvitamr2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 370 119.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2023 15:59 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2023 15:59 - 18.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.10.2023 00:00 - 19.10.2023 15:39
Період завантаження договору:
25.10.2023 00:00 - 04.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 370 119.60 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) покрівлі над учбовими приміщеннями будівлі Комунального закладу "Безруківський ліцей за адресою: Харківська обл. с.Безруки, вул. Дружби, 2-А