-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) покрівлі над учбовими приміщеннями будівлі Комунального закладу "Безруківський ліцей за адресою: Харківська обл. с.Безруки, вул. Дружби, 2-А
Оголошено тендер
3 370 119.60
UAH
Номер:
30105b63bba847da99ef4e9cdf550af1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-10-006239-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 370 119.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) покрівлі над учбовими приміщеннями будівлі Комунального закладу "Безруківський ліцей за адресою: Харківська обл. с.Безруки, вул. Дружби, 2-А
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.10.2023 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 370 119.60 UAH