-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-008176-a
Для використання в господарській діяльності (забезпечення харчування) Покупця для задоволення потреб Полтавської міської територіальної громади, а також підприємств, установ, організацій, закладів, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, будь-яких інших суб’єктів господарської діяльності
Завершена
367 235.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 836.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 836.18 UAH
Період уточнення:
10.10.2023 15:15 - 15.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим