• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

15870000-7 Заправки та приправи

Для використання в господарській діяльності (забезпечення харчування) Покупця для задоволення потреб Полтавської міської територіальної громади, а також підприємств, установ, організацій, закладів, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, будь-яких інших суб’єктів господарської діяльності

Завершена

367 235.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 836.18 UAH
Номер: d01d6dd3608b4b7ebf135cabc35d5cc3
Внутрішній номер закупівлі: 19231987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-10-008176-a   
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Контактна особа: Совгиря Борис Юрійович +380675300189 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 367 235.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2023 15:15 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2023 15:15 - 18.10.2023 00:00
Період кваліфікації: 18.10.2023 00:00 - 24.10.2023 09:46
Період завантаження договору: 30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴367 235.00 15870000-7 Заправки та приправи