-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15870000-7 - Заправки та приправи
Оголошено тендер
367 235.00
UAH
Номер:
3a7d720b6f354e0083b95c4c9c92219b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-10-002696-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Соборності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Соборності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
367 235.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15870000-7 - Заправки та приправи
Примітки:
Для використання в господарській діяльності (забезпечення харчування) Покупця для задоволення потреб Полтавської міської територіальної громади, а також підприємств, установ, організацій, закладів, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, будь-яких інших суб’єктів господарської діяльності
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15870000-7 Заправки та приправи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.10.2023 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума242 497.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума124 738.00 UAH