-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аудіометр для немовлят (Код ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-10-09-007177-a
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 600.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2023 13:46 - 14.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим