• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аудіометр для немовлят (Код ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)

Оголошено тендер

360 000.00 UAH
Номер: fa5e40a37a6e4ef98bcc8bb07fb1034c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-09-003871-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аудіометр для немовлят (Код ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.10.2023 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Аудіометр для немовлят
Код ДК 021:2015: 33121400-8 Аудіометри
Кількість 1 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума360 000.00 UAH