• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аудіометр для немовлят (Код ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)

Завершена

360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 600.00 UAH
Номер: b6899b2e94f94c329cd6c3fbf1af21d3
Внутрішній номер закупівлі: 19216563
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-09-007177-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Канаєва +380999463062 gorodbolnica1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.10.2023 13:46 - 14.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2023 13:46 - 17.10.2023 10:00
Період кваліфікації: 17.10.2023 10:03 - 18.10.2023 09:00
Період завантаження договору: 24.10.2023 00:00 - 03.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴360 000.00 Аудіометр для немовлят