-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Щебенево-піщана суміш фракція 0-40» (Класифікація за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-013795-a
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2023 16:58 - 10.10.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо чиного ДСТУ на ЩПС фракції 0-40 мм
Номер:
94c856209ce34dccae7c4844f9e4ec06
Дата опублікування:
06.10.2023 14:25
Опис:
просимо внести зміни до тендерної документації які відповідають чинному законодавству щодо предмету закупівлі: Вами оголошено закупівлю Щебенево-піщаної суміші фракції 0-40 яка відповідає вимогам та показникам якості, які встановлені законодавством України та відповідають діючим стандартам ДСТУ 9177-2:2022 «Матеріали щебеневі та гравійні для дорожнього будівництва. Технічні умови. Частина 2. Матеріали не укріплені». Стандарт ДСТУ Б В. 2.7-75-98 «Щебінь та гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт. ТУ» та ДСТУ Б В. 2.7-75-98 «Будівельні матеріали. Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт. Технічні умови» відноситься до щебеня із природного каменю для будівельних робіт таких фракцій як , зокрема 5-8 мм, 5-10 мм, 5-20 мм, 10-20 мм і більше.
Відповідь:
Вітаємо! Відповідні зміни внесено в тендерну документацію.
Дата відповіді:
06.10.2023 15:30