-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Щебенево-піщана суміш фракція 0-40» (Класифікація за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено тендер
460 000.00
UAH
Номер:
5ded593060ea4bfe80f6a27a000bcfdb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-05-004837-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Щебенево-піщана суміш фракція 0-40» (Класифікація за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.10.2023 16:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Щебенево-піщана суміш фракція 0-40» (Класифікація за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Кількість
1267 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума460 000.00 UAH