-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Щебенево-піщана суміш фракція 0-40» (Класифікація за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-013795-a
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Номер:
cbe43db8afc04feb9dc050974f96be11
Внутрішній номер закупівлі:
19193586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-05-013795-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Опрелянська +380674392439 32777234@mail.gov.ua https://gromada.org.ua/gromada/chudnivska/kp-blagoustrij-chudnivskoi-miskoi-radi-08-51-45-20-09-2023/
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.10.2023 16:58 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2023 16:58 - 13.10.2023 00:00
Аукціон:
13.10.2023 11:50 - 13.10.2023 12:13
Період кваліфікації:
13.10.2023 12:13 - 17.10.2023 15:38
Період завантаження договору:
23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 000.00 «Щебенево-піщана суміш фракція 0-40» (Класифікація за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)