-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-007970-a
Торги не відбулися
572 605.53
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 726.05 UAH
мін. крок: 1% або 5 726.05 UAH
Період уточнення:
04.10.2023 14:21 - 09.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим