-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.
Оголошено тендер
687 126.64
UAH
Номер:
5afa269e98594a5482589999cdfafcd2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-04-002476-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
687 126.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Дата опублікування:
04.10.2023 11:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума687 126.64 UAH