-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-007970-a
Торги не відбулися
572 605.53
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 726.05 UAH
мін. крок: 1% або 5 726.05 UAH
Номер:
dd832bc962494d7084d45a36e5104673
Внутрішній номер закупівлі:
19173233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-007970-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плешкунов Олександр Олександрович 380612711207 pleshkunov.a@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
572 605.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 14:21 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 14:21 - 12.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.10.2023 00:00 - 17.10.2023 18:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴572 605.53 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.