-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка технічної документації з виготовлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Верхній Коропець, Буковинка, Куштановиця,Кучава, Новоселиця, Яблунів Верхньокоропецької сільської територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області код ДК 021:2015 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-007848-a
Завершена
251 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 255.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 255.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2023 14:18 - 09.10.2023 00:00
Відповідь надана
уточнення інформації
Номер:
1255d9d54b2e40d09ef0cebb1cb2169e
Дата опублікування:
05.10.2023 08:59
Опис:
Просимо уточнити чи може учасник на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій згідно пункту 1 Додатку 1 надати інвентаризаційний план чи оборотно-сальдову відомість на комп'ютери та принтери, як підтверджуючі документи про наявність даної техніки????
Відповідь:
НАКАЗ від 02.09.2014 № 879 МФУ «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань» (із змінами) не містить визначення «інвентаризаційний план». Водночас інвентаризація на підприємстві проводиться перед річним балансом і на дату подання таких відомостей може не містити актуальну інформацію про наявність основних засобів та матеріальних цінностей.
Оборотно-сальдова відомість — один із стандартних (загальних) звітів, який містить для кожного рахунку залишки на початок та на кінець періоду та обороти за дебетом і кредитом за обраний період. Оборотно-сальдова відомість відображає окремо залишки вартості матеріальних активів окремо по кожному рахунку згідно плану рахунків ПСБО. Не завжди не спеціаліст з бухгалтерського обліку може розібратися і зрозуміти, що відображено в оборотно-сальдовій відмості.
Абзац перший частини третьої статті 22 Закону « Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.»;
Враховуючи вищезгадане, просимо при поданні документів тендерної пропозиції враховувати виключно вимоги тендерної документації і подавати виключно ті документи, які передбачені тендерною документацією.
Дата відповіді:
06.10.2023 14:51
Відповідь надана
кваліфікаційні критерії
Номер:
beb02dbdd30a4f2287ef7eed8dc512da
Дата опублікування:
05.10.2023 08:52
Опис:
Вимога, зазначена Замовником "Учасник в складі тендерної попозиції повинен надати сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015(ISO 9001:2015, IDT) (або новіший) виданий органом сертифікації на учасника процедури закупівлі" є дискрімінаційною та такою що порушує права учасників, оскільки дана вимога НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА ЗУ "Про землеустрій".
Просимо внести зміни та видалити дану вимогу.
Відповідь:
Частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон: 1. Передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати; 2. Не забороняє вимагати саме сертифікат ISO. Абзац перший частини третьої статті 22 Закону « Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.»;
ISO-сертифікат – це документ, що підтверджує відповідність послуг або пропонованих товарів державним або міжнародним стандартам якості. Наявність такого сертифіката є невід’ємною гарантією якості. Сертифікація ISO підтверджує наявність на підприємстві діючої системи менеджменту якості продукції.
Замовник вважає, що дана вимога недискримінаційна, оскільки сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015(ISO 9001:2015, IDT) не обмежений одним роком видання, він може бути виданий будь-якого року, але через постійне вдосконалення системи управління якістю – не старіше 2015 року.
Дата відповіді:
05.10.2023 14:58
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії
Номер:
960cb2ee5e2948fdb8064c638e03d3c1
Дата опублікування:
04.10.2023 16:40
Опис:
У додатку №1 до тендерної докуменції учасник повинен надати Учасник в складі тендерної попозиції повинен надати сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015(ISO 9001:2015, IDT) (або новіший) виданий органом сертифікації на учасника процедури закупівлі. Наголошуємо, що акредитація органів з оцінки відповідності здійснюється на добровільних засадах, що визначено статтею 5 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності», та Положенням про Національне агентство з акредитації України, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 13.07.2020 року № 1318 (пункт 7). Просимо надати роз’яснення на основі яких законів, постанов, наказів чи нормативних актів замовник вимагає сертифікати, що в свою чергу, звужує значним чином коло потенційних учасників та встановлюються дискримінаційні та такі, що обмежують конкуренцію умови.
Відповідь:
Частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон: 1. Передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати; 2. Не забороняє вимагати саме сертифікат ISO. Абзац перший частини третьої статті 22 Закону « Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.»;
ISO-сертифікат – це документ, що підтверджує відповідність послуг або пропонованих товарів державним або міжнародним стандартам якості. Наявність такого сертифіката є невід’ємною гарантією якості. Сертифікація ISO підтверджує наявність на підприємстві діючої системи менеджменту якості продукції.
Замовник вважає, що дана вимога недискримінаційна, оскільки сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015(ISO 9001:2015, IDT) не обмежений одним роком видання, він може бути виданий будь-якого року, але через постійне вдосконалення системи управління якістю – не старіше 2015 року.
Дата відповіді:
05.10.2023 14:54