• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка технічної документації з виготовлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Верхній Коропець, Буковинка, Куштановиця,Кучава, Новоселиця, Яблунів Верхньокоропецької сільської територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області код ДК 021:2015 71340000-3 Комплексні інженерні послуги

Оголошено тендер

251 000.00 UAH
Номер: 140573c32b514fe0bc9a4355028d5232
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-04-001518-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Верхньокоропецька сільська рада
Замовник: Верхньокоропецька сільська рада
Очікувана вартість: 251 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка технічної документації з виготовлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Верхній Коропець, Буковинка, Куштановиця,Кучава, Новоселиця, Яблунів Верхньокоропецької сільської територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області код ДК 021:2015 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.10.2023 11:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума251 000.00 UAH