• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розробка технічної документації з виготовлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Верхній Коропець, Буковинка, Куштановиця,Кучава, Новоселиця, Яблунів Верхньокоропецької сільської територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області код ДК 021:2015 71340000-3 Комплексні інженерні послуги

Завершена

251 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 255.00 UAH
Номер: b6f704c147a14511a584916379425ae1
Внутрішній номер закупівлі: 19173118
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-04-007848-a   
Замовник: Верхньокоропецька сільська рада
Контактна особа: Наталія Фединишинець +380954712418 tender.vkoropets@ukr.net http://vrk-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 251 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.10.2023 14:18 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2023 14:18 - 12.10.2023 00:00
Аукціон: 12.10.2023 11:25 - 12.10.2023 11:48
Період кваліфікації: 12.10.2023 11:48 - 23.10.2023 09:58
Період завантаження договору: 29.10.2023 00:00 - 08.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴251 000.00 Розробка технічної документації з виготовлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Верхній Коропець, Буковинка, Куштановиця,Кучава, Новоселиця, Яблунів Верхньокоропецької сільської територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області