-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-000991-a
Торги не відбулися
388 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 880.20 UAH
мін. крок: 1% або 3 880.20 UAH
Період уточнення:
03.10.2023 09:29 - 08.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим