• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019

Торги не відбулися

388 020.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 880.20 UAH
Номер: c650de1b32984fa4bbaddc8b8d1e060b
Внутрішній номер закупівлі: 19152722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-03-000991-a   
Замовник: КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства"
Контактна особа: Миколюк Вікторія Володимирівна +380463321472 ichn_vuzhkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 388 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.10.2023 09:29 - 08.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2023 09:29 - 11.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴388 020.00 Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019