-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
Оголошено тендер
388 020.00
UAH
Номер:
1fa14aefa54d4ec9a99f379a37a809e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-03-000390-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357895
-
Адреса:
16703, Україна, Чернігівська область, місто Ічня, вулиця Свято-Преображенська,12а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357895
-
Адреса:
16703, Україна, Чернігівська область, місто Ічня, вулиця Свято-Преображенська,12а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
388 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.10.2023 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума388 020.00 UAH