• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний Ізо чорний; крісло офісне BOSS KD для актової зали; крісло офісне BOSS BX для актової зали; стілець кухонний Chico chrome у кімнату відпочинку)

Завершена

186 240.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 862.40 UAH
Період уточнення: 02.10.2023 15:36 - 07.10.2023 00:00
Відповідь надана

щодо довідки про ринкову вартість

Номер: 6b8b6c3403b2426ca7f07f9cea780270
Дата опублікування: 04.10.2023 11:19
Опис: Шановний замовник! У додатку №3 про Технічні та якісні вимоги до предмету закупівлі ви вказуєте на необхідність надання довідки або експертного висновку Головного управління статистики або довідки з товарної біржі), який підтверджує ринкову вартість, що відповідає запропонованій ціні за одиницю товару (рівню цін), яку заявлено у пропозиції про кон'юнктуру ринку товару, відповідно до предмета закупівлі), виданої не раніше дати оголошення проведення торгів. Просимо прибрати цю вимогу з тендерної документації, як відверто дискримінаційну. Навіщо підтвердження ринкової вартості товару на конкурентних загальнодоступних торгах, які й визначають зрештою ринкову вартість товару? Отримання надуманої довідки, що ніяк не впливає на якість товару, вимагає додаткових матеріальних ресурсів та часу, що веде до штучного відсіювання учасників ще на етапі подачі документів. Просимо прибрати з тендерної документації умову про надання справки або експертного висновку Головного управління статистики або справки з товарної біржі), який підтверджує ринкову вартість, що відповідає запропонованій ціні за одиниця товару (рівню цін), яку заявлено у пропозиції щодо кон'юнктури ринку товару, відповідно до предмета закупівлі), виданої не раніше дати оголошення проведення торгів, як дискримінаційне. В іншому випадку будемо змушені звернутися зі скаргою до АМКУ для роз'яснення законності вимоги подібної довідки.
Відповідь: Доброго дня, шановний учасник! Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням цих особливостей. Частиною другою статті 22 Закону визначено перелік складових, які повинна містити тендерна документація. Частиною третьою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Вимоги замовника формуються виходячи зі специфіки предмета закупівлі та застосовуються з метою забезпечення максимальної ефективності при здійсненні публічних закупівель. Встановлені замовником у тендерній документації вимоги та критерії не мають на меті дискримінацію або обмеження кола учасників закупівлі. Так, вимога щодо надання довідки або експертного висновка Головного управління статистики або довідки з товарної біржи обумовлена необхідністю отримати якісний та найбільш економічно вигідний товар, що є предметом закупівлі. Вимога щодо надання довідки або експертного висновка Головного управління статистики або довідки з товарної біржи у складі тендерної пропозиції ні яким чином не є неправомірною, є повністю можливою для виконання будь-яким учасником процедури закупівлі. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді: 04.10.2023 16:27