• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний Ізо чорний; крісло офісне BOSS KD для актової зали; крісло офісне BOSS BX для актової зали; стілець кухонний Chico chrome у кімнату відпочинку)

Оголошено тендер

186 240.00 UAH
Номер: 7928054140474847b1dd0496bce9433b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-02-003224-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Одеській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Одеській області
Очікувана вартість: 186 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний Ізо чорний; крісло офісне BOSS KD для актової зали; крісло офісне BOSS BX для актової зали; стілець кухонний Chico chrome у кімнату відпочинку)
Примітки: Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару та потребами Замовника. Очікувана вартість предмету закупівлі визначена на підставі запиту цінових пропозицій відповідно до затверджених кошторисних призначень замовника.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.10.2023 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
стілець офісний Ізо чорний
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 25 штуки
Період постачання (не задано)
крісло офісне BOSS KD для актової зали
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 35 штуки
Період постачання (не задано)
крісло офісне BOSS BX для актової зали
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
стілець кухонний Chico chrome у кімнату відпочинку
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 6 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний та спеціальний фонд (програма затверджена рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області № 296-VIII від 31.01.2023)
Сума186 240.00 UAH