-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний Ізо чорний; крісло офісне BOSS KD для актової зали; крісло офісне BOSS BX для актової зали; стілець кухонний Chico chrome у кімнату відпочинку)
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-009247-a
Завершена
186 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 862.40 UAH
мін. крок: 1% або 1 862.40 UAH
Номер:
dc514a42d68d4c2980f8218446909d3a
Внутрішній номер закупівлі:
19148166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-02-009247-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, м. Одеса, Вул. Академіка Філатова, 15 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Праведна +380487794689 zakypki_vika@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2023 15:36 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2023 15:36 - 10.10.2023 10:00
Період кваліфікації:
10.10.2023 10:02 - 10.10.2023 16:59
Період завантаження договору:
16.10.2023 00:00 - 26.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 240.00 ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний Ізо чорний; крісло офісне BOSS KD для актової зали; крісло офісне BOSS BX для актової зали; стілець кухонний Chico chrome у кімнату відпочинку)