-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 – 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я (Біохімічний скринінг I триместру; Біохімічний скринінг II триместру) (Надання лабораторних послуг, що включені до пакету Програми медичних гарантій НСЗУ «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»)
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-007920-a
Торги не відбулися
43 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 218.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 218.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2023 14:55 - 07.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим