-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 – 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я (Біохімічний скринінг I триместру; Біохімічний скринінг II триместру) (Надання лабораторних послуг, що включені до пакету Програми медичних гарантій НСЗУ «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»)
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-007920-a
Торги не відбулися
43 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 218.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 218.00 UAH
Номер:
22aa11258ea3422385536608af107608
Внутрішній номер закупівлі:
19146875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-02-007920-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993428
-
Адреса:
78100, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул. Шептицького 24 - е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидорак Альона Миколаївна +380343021092 crl-horodenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
43 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2023 14:55 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2023 14:55 - 10.10.2023 15:00
Період кваліфікації:
10.10.2023 15:01 - 17.10.2023 09:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 500.00 Код ДК 021:2015 – 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я (Біохімічний скринінг I триместру; Біохімічний скринінг II триместру) (Надання лабораторних послуг, що включені до пакету Програми медичних гарантій НСЗУ «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»)