• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я (Біохімічний скринінг I триместру; Біохімічний скринінг II триместру) (Надання лабораторних послуг, що включені до пакету Програми медичних гарантій НСЗУ «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»)

Оголошено тендер

43 500.00 UAH
Номер: 75e49b21858f413e90e405bb14eb23da
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-02-000397-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 43 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я (Біохімічний скринінг I триместру; Біохімічний скринінг II триместру) (Надання лабораторних послуг, що включені до пакету Програми медичних гарантій НСЗУ «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування: 02.10.2023 09:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума43 500.00 UAH