-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15112130-6 філе куряче заморожене
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-009833-a
Завершена
5 346 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 730.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2023 16:50 - 04.10.2023 00:00
Відповідь надана
В які заклади освіти або інші Ви плануєте відвантажувати предмет закупівлі
Номер:
bceb7aef5e564790b1805aa117dd00e8
Дата опублікування:
02.10.2023 13:23
Опис:
В які заклади освіти або інші Ви плануєте відвантажувати предмет закупівлі?
Відповідь:
Доброго дня
Відповідно до тендерної документації та оголошення на закупівлю філе курячого замороженого (за кодом ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо) (код закупівлі UA-2023-09-29-009833-a), місце поставки товару є - 61001, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна 41-б.
Дякуємо за запитання.
Дата відповіді:
03.10.2023 18:13