-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15112130-6 філе куряче заморожене
Оголошено тендер
5 346 000.00
UAH
Номер:
1c3462c2afc84c629093fd0107c276c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-29-005085-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36816884
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна 41-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36816884
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна 41-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 346 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15112130-6 філе куряче заморожене
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
29.09.2023 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 346 000.00 UAH