-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15112130-6 філе куряче заморожене
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-009833-a
Завершена
5 346 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 730.00 UAH
Номер:
7c052f091c2c46ae8078303f3d4e6ea2
Внутрішній номер закупівлі:
19136714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-29-009833-a
Замовник:
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36816884
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна 41-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніконенко Людмила Борисівна 380577378328 kdh2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 346 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2023 16:50 - 04.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2023 16:50 - 07.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.10.2023 00:02 - 11.10.2023 15:23
Період завантаження договору:
17.10.2023 00:00 - 27.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 346 000.00 ДК 021:2015: 15112130-6 філе куряче заморожене