-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насосний агрегат ЦНС 180-600
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-010096-a
Завершена
3 106 933.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 069.33 UAH
мін. крок: 1% або 31 069.33 UAH
Період уточнення:
27.09.2023 15:14 - 02.10.2023 00:00
Відповідь надана
Відповідь Учаснику
Номер:
65f284898ce34b0d8859bc0932fba180
Дата опублікування:
28.09.2023 21:53
Опис:
Шановний Учасник,якщо ви хочете назавжди позбавитись своїх грошей,то візьміть участь у цій закупівлі.Передоплату ви отримаєте, а далі ви підете в суд,потім у виконавчу службу. І ніхто і ніщо вам не допоможе. Підприємство у боргах,як у шовках. Це триває вже чотири роки....
Відповідь:
Ваше звернення не стосується предмету закупівлі.
Дата відповіді:
29.09.2023 08:29
Відповідь надана
технічні характеристики
Номер:
d8cd0bcae6d84716b0d6d5ddb7b1bb9a
Дата опублікування:
28.09.2023 16:54
Опис:
Вкажіть будь ласка більше інформації , конструктивне виконання:
- Тип кінцевих ущільнень;
- Матеріальне виконання проточної частини насоса.
Також вкажіть максимальну температуру робочого середовища.
Відповідь:
На Ваше запитання відповідаємо наступне.
Тип кінцевих ущільнень - сальникове.
- Матеріальне виконання проточної частини насоса - корпус СЧ25 або з еквівалентними характеристиками.
Максимальна температура робочого середовища - до 40 градусів Цельсію.
Дата відповіді:
29.09.2023 16:02