• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насосний агрегат ЦНС 180-600

Оголошено тендер

3 106 933.00 UAH
Номер: 80b0d00458b74db4bf23251f3e64b5dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-27-003370-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Очікувана вартість: 3 106 933.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насосний агрегат ЦНС 180-600
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 27.09.2023 14:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 106 933.00 UAH