-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насосний агрегат ЦНС 180-600
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-010096-a
Завершена
3 106 933.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 069.33 UAH
мін. крок: 1% або 31 069.33 UAH
Номер:
395b9faa38d74d5b8c11b09b2de64f19
Внутрішній номер закупівлі:
19109156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-27-010096-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна +380503847607 severina@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 106 933.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2023 15:14 - 02.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2023 15:14 - 05.10.2023 15:19
Аукціон:
06.10.2023 13:55 - 06.10.2023 14:24
Період кваліфікації:
06.10.2023 14:24 - 09.10.2023 14:40
Період завантаження договору:
15.10.2023 00:00 - 25.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 106 933.00 Насосний агрегат ЦНС 180-600