-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та дверних блоків)
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-008318-a
Завершена
2 995 994.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 979.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 979.97 UAH
Період уточнення:
27.09.2023 14:15 - 03.10.2023 00:00
Відповідь надана
внесення змін
Номер:
a47fa80d6f72400fb33075e1752e2e36
Дата опублікування:
28.09.2023 17:11
Опис:
Доброго дня. У Додатку 3 до тендерної документації є вимога про огляд об'єкту в період уточнень. Повідомляємо, що вимога про надання акту огляду, а тим більше в період уточнень є дискримінаційною, що неодноразово підтверджувалось рішеннями Антимонопольного комітету. Огляд об'єкту може здійснити Переможець закупівлі перед підписанням договору.
Тому, вимагаємо внести зміни до тендерної документації та прибрати вимогу про акт огляду. В інакшому випадку ми подаватимемо скаргу до антимонопольного комітету та ДАСУ, щодо дсикримінаційних вимог у вашій тендерній документації
Відповідь:
Внесено зміни.
Дата відповіді:
29.09.2023 13:41