-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та дверних блоків)
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-008318-a
Завершена
2 995 994.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 979.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 979.97 UAH
Номер:
d59fb12b5c444d088a4a7da02a1da62d
Внутрішній номер закупівлі:
19107382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-27-008318-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №4" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007259
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 33Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Томіліна +380973584285 detstvo4ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 995 994.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2023 14:15 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2023 14:15 - 06.10.2023 15:00
Період кваліфікації:
06.10.2023 15:00 - 09.10.2023 12:10
Період завантаження договору:
15.10.2023 00:00 - 25.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 995 994.00 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та дверних блоків)