• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та дверних блоків)

Оголошено тендер

2 995 994.00 UAH
Номер: 3ed09600ac2e43d58fd294d317d65d8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-27-002190-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №4" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №4" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 995 994.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та дверних блоків)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.09.2023 12:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та дверних блоків)
Код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 995 994.00 UAH