-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Загородження колюче спіральне 450/3 (75 витків) з кріпленням
Тендер Prozorro UA-2023-09-21-012742-a
Завершена
917 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 174.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 174.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2023 16:09 - 26.09.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо поставки
Номер:
a8247c0339264a04b2f4b52cc8386d4b
Дата опублікування:
22.09.2023 11:32
Опис:
Шановний Замовнику! Скажіть будь ласка, якими партіями планується поставка?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Планується одна поставка Товару.
Дата відповіді:
25.09.2023 09:16